Exteriér

Jaké jsou výhody toho, že vám střechu dělá profesionál?

  • Napsal Dobromil Kůl
  • Kategorie: Exteriér

Možná právě hledáte důvod, proč zvolit odbornou firmu a ne levnější variantu v podobě výpomoci přátel nebo tzv. “fuškaře”, který je jak ferda mravenec a poradí si s prací všeho druhu.

Neodborně provedená rekonstrukce nebo oprava střechy může mít fatální důsledky. Ať už jde o opravu ploché střechy nebo šikmé, nepodceňujte volbu realizátora.

degradace

Číst dál

V zimě nesmí chybět zakrývací plachty

  • Napsal Dobromil Kůl
  • Kategorie: Exteriér

Zima už pomalu, ale jistě klepe na dveře a ještě než spadnou první sněhové vločky je potřeba zazimovat zahradu. Ideální k tomu jsou vhodné zakrývací plachty. Pomocí zakrývací plachty můžete zakrýt stroje, auta či rozestavěné části domů, garáží či teras. Říkáte si co taková zakrývací plachta vydrží a jak je schopná ochránit vaše věci? Kvalitní zakrývací plachty vydrží mrazy až do -50°C, jsou odolné vůči dešti, snadno se upevňují a vyznačují se vysokou odolností vůči okolním vlivům.

Jak ušetřit na střeše?

  • Napsal Dobromil Kůl
  • Kategorie: Exteriér

Nová střecha není levná záležitost, ale pokud víte, jak na to, jde ušetřit a zároveň mít vše rychle vyřešeno.

Ke konstrukci střešních základů lze použít buď klasické krovy nebo modernější střešní vazníky.

Vazníky mají výhodu v tom, že jejich montáž je velmi jednoduchá a cena příznivá. Pokud použijete střešní vazníky místo krovů, ušetříte také značnou část materiálu, protože vazníků se používá méně.

kvalitné polykarbonátové dosky od Tercoplastu

  • Napsal Dobromil Kůl
  • Kategorie: Exteriér

Dutinkové polykarbonátové dosky Tercoplast sa vyznačujú vynikajúcimi tepelno-izolačnými vlastnosťami, nízkou hmotnosťou, vysokou rázovou húževnatosťou a dlhou životnosťou. Polykarbonátové dosky Tercoplast sú koextruznou opatrené vrstvou zabraňujúcou pôsobeniu ultrafialového žiarenia, ktorá zaručuje dlhú životnosť a homogenitu dosiek. Táto homogenita zaručuje:

tercoplast polykarbonáty

Číst dál