Kovo a ostatní

Zábrany na truhlíky do panelových domů

Truhlíky se dnes nepoužívají jen jako okrasa za okna rodinných domů.

V panelových domech můžete truhlíky efektivně využít, ale musíte myslet na bezpečí a instalovat zábrany na truhlíky, a tak předcházet možným nepříjemným úrazům.

Zábran na truhlíky je dnes nepřeberné množství a rozhodně se mohou stát další okrasou okna. Zábrany na truhlíky můžete najít například v kovovém, chromovém, ale i levnějším plastovém provedení.

Ptáte se, proč by měl někdo zrovna v panelových domech mít zájem o truhlíky? V truhlících se dá pěstovat i mnoho plodin, například mrkev, papriky nebo salát. Pokud jste nadšenci bylinek, využití se najde i zde. Jen dbejte, aby bylina měla připravený odpovídající substrát.

Místo límce na krk raději ten těsnící

Logistika, sklady, kamiony, skladníci, to vše se dá shrnout jako proces, kdy je přesouváno zboží či hotový materiál z místa na místo. Jedná se o pečlivě zkoordinovaný děj, kdy každá dílčí část, přesně ví, co má kdy a kde dělat. Velkým problémem je nějaká chyba, jako například pád skladníka z můstku, při nakládání zboží na kamion. Tento problém mohou vyřešit těsnící límce.

těsnící límce

Číst dál

Čerpadla do septiků

V oblasti čerpadel je dnes obrovská konkurence, proto není divu, že pokud podnikáte v tomto oboru, tak vám obchody moc nejdou. Proto si přečtěte tento článek, třeba potom budete chytřejší.

Číst dál

Hořáky TIG

Svařovací hořáky TIG se používájí pro svařování inertním plynem (TIG svařování). Jedná se zvláštní příslušenství k invertorům BT-IW 150 a BT-IW 160, tímto způsobem lze např. snadno svařovat ušlechtilou ocel. S wolframovou elektrodou lze plynulým proudem svařovat legovanou ocel. Firma TBI nabízí širokou škálu hořáků TIG i WIG a dále také poskytuje svařování MIG. Navštivte jejich stránku a zjištěte víc!